Domů > MH Nýznerov, SDH Nýznerov > Předání dýchacích přístrojů

Předání dýchacích přístrojů

V rámci své předvolební kampaně do senátu daroval Mgr. Petr Procházka našemu sboru dva dýchací přístroje Saturn. Další dva přístroje si převzali i zástupci SDH Skorošice. Přístroje byly předávány 21. září 2012.

Předávání se tedy zúčastnil značný počet členů obou SDH. “Stodůlka” byla plná hasičů a na prostranství  mezi ní a hasičskou zbrojnicí byla přistavena technika.  Skorošičtí hasiči přijeli s Avií i Tatrou. Oba automobily stály na plácku u staré zbrojnice vedle našeho Mercedesu, s kterým jsme předtím také vyjeli z nové zbrojnice.

Dýchací přístroje převzali velitelé sborů. Jako zástupce obce se dostavil starosta Skorošic pan František Kadlec.

Předání proběhlo po šestnácté hodině. Po společném focení před auty jsme se přesunuli do “stodůlky”, ve které bylo připraveno pohoštění.

Předávání byli přítomni i naši mladí hasiči, kteří se dostavili v nových pracovních stejnokrojích PS2.

 

  1. Bez komentářů.
  1. Žádné zpětné odkazy

*