Domů > MH Nýznerov > Zahájení Plamene ročníku 2014/2015 a Závod požární všestrannosti v Bělé pod Pradědem

Zahájení Plamene ročníku 2014/2015 a Závod požární všestrannosti v Bělé pod Pradědem

Při letošním závodu požární všestrannosti absolvovali mladí hasiči celou trať dlouhou 3 km a plnili přitom úkoly na šesti stanovištích. Na soutěž jsme se vydali Mercesem, takže to byl i takový menší výlet a především jsme se měli následně kde schovat před stále trvajícím mírným deštěm.

Jako první běžela kategorie mladších a poté následovali starší. Naši mladí hasiči běželi jako šestí. Odběhli zdárně celou trať, ta byla vlivem mírného deště rozblácená a kluzká, což mělo také vliv na výsledný čas. Při plnění úkolů na stanovištích navíc nasbírali několik trestných bodů, takže se ve výsledku umístili na předposledním devátém místě.

*