Domů > MH Nýznerov > Trénink mladých hasičů na ukončení Plamene

Trénink mladých hasičů na ukončení Plamene

Blíží se konec Plamene ročníku 2014/2015. Pro mladé hasiče to znamená soutěž v požárním útoku, štafetě dvojic a štafetě 4 x 60 m. K tréninku na tuto soutěž se sešli naši mladí hasiči několikrát. Na hřišti si zkoušeli požární útok s vodou, při kterém asistovali i dřívější mladí hasiči, kteří nyní soutěží v družstvu dospělých. Při dalším tréninku měli připravenou trať 4 x 60 m, kde každý běžel svou dráhu v této disciplíně. Na závěr dne si ještě zkusili štafetu dvojic. Při posledním tréninku absolvovali zkoušku požárního útoku na sucho u hasičské zbrojnice a to především spojování sacího vedení. Na proudy byly již připraveny čtyři nové hadice C. Po několika pokusech útoku byla připravena ještě trať na štafetu dvojic, kterou si také několikrát odběhli.

*