Domů > SDH Nýznerov > Okrskové kolo požárního sportu v Kobylé

Okrskové kolo požárního sportu v Kobylé

První letošní soutěží dospělých bylo okrskové kolo požárního sportu, které proběhlo na fotbalovém hřišti v Kobylé nad Vidnavkou. Na místo jsme se vydali již ráno Mercedesem.

Na soutěž dorazila družstva mužů z celého okrsku, dále se zúčastnily ženy z Četné Vody a Žulové.

Po nástupu se začalo štafetou 4 x 100 m žen, poté se na stejné trati odběhla štafeta mužů. Byly ponechány nízké překážky, ráno bylo hřiště mokré a tak se předešlo úrazům. Po štafetách byla trať přestavěna na 100 m jednotlivců. Trať byla stejná, takže se muži a ženy postupně střídali. Z každého sboru nastoupili vždy tři členové (členky).

Následovaly požární útoky žen a mužů. Útok jsme zvládli bez větších potíží. Mladší členové, kteří trénují naběračku ji zvládají čím dál rychleji.
Posledním bodem soutěže byl nástup a vyhlášení. Celkově jsme se umístili na čtvrtém místě, stejně jako v loňském roce, první místo patřilo Skorošicím.

Mimo soutěžících jsme měli na soutěži i dva zástupce mezi rozhodčími.