Domů > Nezařazené > Oslava výročí 145 let založení SDH Jeseník, 60 let založení HZS Jeseník a 20 let založení OSH Jeseník

Oslava výročí 145 let založení SDH Jeseník, 60 let založení HZS Jeseník a 20 let založení OSH Jeseník

Tento den si město Jeseník připomnělo hned tři výročí, jak je patrno z názvu článku. Náš sbor se na oslavě podílel přítomností starosty a místostarosty a především techniky, která byla na náměstí vystavena.

Z naši techniky byla vystavena ruční koňmi tažená stříkačka, motorová stříkačka PS6 na voze určeného k tažení koňmi, stříkačka PS8 a náš zásahový automobil Mercedes, který patří také mezi historickou techniku, ale stále slouží. Dále zde byla vystavena i stříkačka PS8 z Bernartic, kterou jim naši členové spravovali a nově nalakovali. Mimo techniku mohli návštěvníci shlédnout i dynamické ukázky z činnosti HZS.

Rubriky: Nezařazené Tags:

*