Okrskové kolo ve Vápenné

Tak jako každý rok jsme se zúčastnili okrskového kola požárního sportu. Nyní poprvé bez běhu jednotlivců na 100 m a štafety 400 m. Absolvovali jsme jen dva požární útoky.

Po nástupu a rozlosování jsme běželi jako třetí. Po přípravě základny jsme nastoupili na startovní čáru v klasickém složení. První pokus se nám povedl s zatím našim historicky nejlepším časem, který byl přes třicet dva vteřin. Druhé kolo se nám zadařilo ještě lépe a útok jsme zvládli v našem historicky nejlepším čase 31,70 vteřin a to s PS12 bez úprav.

Při vyhodnocení se ukázalo, že rychleji útoky odběhla jen Žulová s jejich upraveným strojem. Druhé místo je zatím našim nejlepším umístěním na okrskové soutěži a přibyl nám tak další pohár do sbírky.

Tags:,

Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*