Domů > MH Nýznerov > Ukončení Plamene a požární útok ve Velké Kraši

Ukončení Plamene a požární útok ve Velké Kraši

Tento den dopoledne proběhlo ukončení Plamene ročníku 2016/2017 a to požárními útoky ve Velké Kraši na fotbalovém hřišti. Na soutěži jsme byli zastoupeni jak v kategorii mladších, tak v kategorii starších.

V kategorii mladších je sací vedení před požárním útokem již sešroubované. Zbylo tedy jen našroubovat koš, který šroubovali dva mladí hasiči. Strojníka jim dělal dospělý. Zbytek mladších byl vepředu na hadicích dopravního a útočného vedení. Na levý proud jsme měli půjčenu mladou hasičku z Bernartic. Útoky proběhly na dva pokusy. Oba dokončily v pěkném čase. Poté nastoupili starší v již klasické sestavě členů. Odběhli dva platné pokusy, jejich časy byly ale horší než ostatních družstev. Jeden z našich starších nastoupil i za Zlaté hory a to jako proudař.

Mladí hasiči z kategorie mladších se umístili na velmi pěkném čtvrtém místě, jen necelé dvě vteřiny za třetími a to běželi jen v pěti. Na soutěž se přijelo podívat, a podpořit naše mladé hasiče, i několik rodičů.

*