Pohárová soutěž v Kobylé nad Vidnavkou

I s družstvem dospělých jsme vyrazili na naši letos druhou pohárovou soutěž. Ta se konala v Kobylé nad Vidnavkou na fotbalovém hřišti. Jednalo se vlastně o dvě soutěže v jedné. A to o pohár okrsku číslo 6 a pohárovou soutěž k příležitosti výročí založení místního sboru.

Na místo dále dorazily družstva z Bernartic, Černé Vody, Kobylé nad Vidnavkou, Supíkovic, Tomíkovic a Žulové.

Běželo se na dvě hadice B a na trase útočného vedení na první hadici byl umístěn plotek s oknem, který všichni co natahovali hadicové vedení museli zdolat.

V našem družstvu nás nebylo dostatek, takže jsme si půjčili dva soutěžící z Bernartic.

Námi odběhnuté útoky rychlostí nevynikaly a tak jsme se na předních pozicích neumístili. V obou kolech jsme obsadili páté místo. Nejlépe se dařilo Bernarticím. Ty získaly dvě prví místa a putovní pohár.

Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*