Domů > SDH Nýznerov > Výroční valná hromada za rok 2017

Výroční valná hromada za rok 2017

Po roce se opět větší část členské základny našeho SDH sešla na výroční valné hromadě a to v muzeu v Nýznerově. Mimo dospělých se dostavili i mladí hasiči. Dále nás navštívili hosté z Kobylé nad Vidnavkou, Vápenné a Žulové.

Výroční valnou hromadu vedl starosta sboru. Přivítal přítomné a seznámil je s programem. Jednalo se především o jednotlivé zprávy, a to zprávu hospodáře, zprávu revizora účtu, seznámení přítomných s činností sboru v roce 2017 a zprávu vedoucího mládeže. Dalším bodem byl plán práce na rok 2018 a jmenování zástupců, kteří nás budou reprezentovat na na výroční valné hromadě okrsku a na okresním zasedání delegátů. Posledním bodem byla tradičně diskuse a po ní se podávalo občerstvení.

Rubriky: SDH Nýznerov Tags:

*