Domů > MH Nýznerov > Požární útok CTIF v Bernarticích

Požární útok CTIF v Bernarticích

Netradičně v neděli jsme se s mladými hasiči vydali na již třetí letošní soutěž. Jeli jsme Mercedesem do Bernartic na fotbalové hřiště, kde proběhl Požární útok CTIF. V loňském roce byla tato soutěž z důvodu nepřízně počasí zrušena.

Po nástupu jako první běžely tři družstva mladších a po nich jedenáct družstev starších. Všechny na dva pokusy.

Disciplínu plní devět soutěžících, my jsme vyrazili v sedmi, takže jsme si zapůjčili velitelku z České Vsi a jednoho mladého hasiče ze Zlatých Hor na uzly.

Při prvním pokusu se našim mladým hasičům nepodařilo nastříkat levý terč, takže měli neplatný pokus. Druhý pokus byl platný, ale vzhledem k pomalejšímu času provedení a trestným bodům znamenal jen předposlední místo. Pozitivní bylo, že se letos vyvarovali zbytečných trestných bodů za mluvení.

Na soutěž se přijeli podívat i někteří rodiče a dvě bývalé mladé hasičky jako doprovod.

*