Domů > MH Nýznerov > Štafeta 4x60m a štafeta dvojic ve Zlatých Horách

Štafeta 4x60m a štafeta dvojic ve Zlatých Horách

Soutěž se uskutečnila tradičně na hasičské louce na konci Zlatých Hor.

Po nástupu se běžela jako první štafeta 4 x 60 m mladších. Při ní doplnil tři naše mladé hasiče hasič ze Zlatých Hor. Při té se našim mladším hasičům dařilo a obsadili pěkné páté místo z jedenácti. Jeden z našich nastoupil u přenášení PHP i za Zlaté Hory. Poté běžely ještě naše dvě družstva starších. V každém z nich jsme měli zapůjčeno po jednom členu SDH Zlaté Hory. Pokusy stačily jen na poslední místo. V kolektivu již nemáme na soutěžích dívku, takže starší chlapci museli překonávat 150 cm vysokou bariéru. Jeden z našich nastoupil i za Zlaté Hory, přičemž přenášel PHP.

Další disciplínou byla štafeta požárních dvojic. Jako první nastoupili opět mladší. Odběhl velitel, další dva rozvinuli hadici a napojili proudnici, poté běželi poslední dva, kteří vše rozpojili a hadici smotali. I zde jsme měli zapůjčeny dva hasiče. Nyní byli až devátí z jedenácti. Následně běželi starší. Čas jejich pokusu stačil jen na poslední místo.

Celkově byli na této soutěži tedy mladší osmí z jedenácti družstev a starší jedenácti z jedenácti.

Při cestě zpět jsme se ještě stavili na letišti v Hradci Nové vsi u Mikulovic. Jeden větroň nad ním zrovna kroužil.

Rubriky: MH Nýznerov Tags:

*