Domů > MH Nýznerov > Běh jednotlivců na 60 metrů s překážkami v České Vsi

Běh jednotlivců na 60 metrů s překážkami v České Vsi

Proběhla poslední soutěž Plamene v roce 2018. Jednalo se o běh jednotlivců na 60 metrů s překážkami, který se konal v České Vsi za základní školou. Pořádal jej SDH Jeseník. Tento den se nevydařilo počasí a celou soutěž s různou intenzitou mrholilo. Mladé hasiče to ale naštěstí neodradilo. Ti co měli ambice na medailové příčky ve své kategorii se snažili podat co nejlepší výkon.

Běželo se v kategoriích mladší a starší. V obou mohl mít každý sbor po pěti závodnících. Náš sbor má jen devět mladých hasičů, takže mohli běžet všichni. Za starší si trať vyzkoušel i jeden z mladších, který tak běžel v obou kategoriích. Již na začátku obdržel každý ze závodníků své startovní číslo. Po nástupu, kde byli seznámeni s průběhem soutěže, začaly rozběhy mladších. Běželo se ve dvou drahách na dva pokusy.

Po odběhnutí mladších nastoupili starší. Při závěrečném nástupu byli oceněni první tři chlapci a první tři dívky z každé kategorie. Mezi nimi nikdo z našich nebyl. Dále obdrželo balíček každé zúčastněné družstvo mladších a starších. Nejlepší z našich byl sedmý mezi mladšími a stejné místo získal náš nejlepší mezi staršími.

Po rozchodu se všichni promočeni vydali na cestu domů. I hadice vážili několikanásobně více než obvykle a při manipulaci s nimi z nich voda přímo tekla.

*