Domů > MH Nýznerov > Štafeta 400 m CTIF v České Vsi

Štafeta 400 m CTIF v České Vsi

Na začátku měsíce října jsme se s mladými hasiči vydali do České Vsi na štafetu CTIF na 400 m. Jedná se o štafetu, která je náročnější co do počtu závodníků, je jich na ni třeba devět. Běžela se na ovále za základní školou.

Po nástupu a rozlosování začala vlastní štafeta. Jako první běželi mladší. Následovaly dva pokusy družstev starších. Členové našeho družstva byli na trati rozmístěni v úsecích, na které se měli možnost připravit při tréninku. V osmém úseku bez překážky běžela zapůjčená hasička ze Zlatých Hor.

Na této soutěži se opravdu všichni z našeho družstva snažili provést vše co nejrychleji. I trénink na nové žebříkové stěně, kterou máme díky dotaci obce, se vyplatil. Při závěrečném nástupu byli příjemně překvapení pěkným sedmým místem z jedenácti družstev.

Jeden z našich mladých hasičů nastoupil i za Zlaté Hory.

*