Domů > SDH Nýznerov > Okrskové kolo požárního sportu dospělých v Kobylé nad Vidnavkou

Okrskové kolo požárního sportu dospělých v Kobylé nad Vidnavkou

Tento den proběhlo v Kobylé nad Vidnavkou na fotbalovém hřišti okrskové kolo požárního sportu dospělých. Sjela se družstva mužů z Černé Vody, Kobylé nad Vidnavkou, Nýznerova, Skorošic, Tomíkovic, Vápenné a Žulové. A jedno družstvo žen z Vápenné.

Po nástupu se odběhly štafety žen a mužů. Poté následovaly rozběhy jednotlivců mužů a žen. Za vápennské ženy nastoupila jedna z našich hasiček.

Poslední disciplínou byly požární útoky žen a mužů. Za vápennské ženy na rozdělovači nastoupila opět jedna z našich členek, běžící i v našem družstvu mužů na koši. Na hadice B a rozdělovač jsme si zapůjčili dva hasiče z Vápenné.

Ve štafetě jsme se umístili na pátém místě, první byli hasiči z Vápenné. V jednotlivcích na šestém místě, první byli opět Vápennští. V útocích se nám dařilo a umístili jsme se na pěkném druhém místě za Skorošicemi. Celkově jsme se na okrskovém kole umístili na pátém místě.

Posledním bodem soutěže byl nástup a vyhlášení výsledků. Naše hasička zaběhla mezi ženami nejlepší čas a umístila se stejně jako v loňském roce na prvním místě.

Na soutěži jsme měli i dva zástupce mezi rozhodčími.

Rubriky: SDH Nýznerov Tags: ,

*