Domů > MH Nýznerov > Požární útok CTIF v Bernarticích

Požární útok CTIF v Bernarticích

Soutěž proběhla v Bernarticích na fotbalovém hřišti. Jednalo se o Požární útok CTIF. Na místo jsme se vydali Mercedesem a jedním osobním automobilem.

Po příjezdu, nahlášení, poradě vedoucích a rozhodčích, losování a nástupu vše začalo. Naše družstvo starších běželo jako osmé z jedenácti družstev. Jako první běžela družstva mladších a poté družstva starších. Všechna měla možnost dvou pokusů.

Vzhledem k tomu, že z našeho sboru běželo jen sedm členů, jsme si zapůjčili ještě mladou hasičku a mladého hasiče z Bernartic. Za výpomoc jim děkujeme. Jeden z našich starších běžel i za družstvo Zlatých Hor.

Druhý pokus našeho družstva se jim povedl lépe než ten první. Sice se nepodařilo nastříkat terče napoprvé, ale moc vody nezbývalo.

Po odběhnutí všech družstev a vyhodnocení proběhl závěrečný nástup. Naši mladí hasiči byli za své úsilí odměněni a umístili se na pěkném sedmém místě z jedenácti družstev. Po celou dobu soutěže byla zima a mírně pršelo. Na soutěži pomohl i jeden z rodičů.

*