Domů > MH Nýznerov > Ukončení Plamene ročníku 2018/2019 ve Vápenné

Ukončení Plamene ročníku 2018/2019 ve Vápenné

Na fotbalovém hřišti ve Vápenné proběhlo ukončení Plamene aktuálního ročníku. Jednalo se o požární útoky mladších a starších mladých hasičů.

Po deváté hodině byl tradičně velen nástup, při kterém byli všichni seznámeni s průběhem soutěže. Zároveň bylo hned poznat, že družstev mladých hasičů je na okrese čím dál více.

Následně se běžely požární útoky mladších. Naši mladší běželi v šesti členech. Pro jednoho z nich to byla jeho první soutěž. Po prvních pokusech nastoupili na ty druhé. Po nich začala kategorie starších. V obou pokusech našeho družstva došlo k menším zádrhelům, kvůli kterým se prodloužil výsledný čas pokusu. Útoky ale vždy dokončili.

Závěrečný nástup byl velmi dlouhý. Vyhlašovala se okresní soutěž Požární ochrana očima dětí, a to ve všech jejích kategoriích. V jedné z kategorií byl oceněn i jeden z našich mladých hasičů, který se umístil na druhém místě. Dále byly vyhlášeny výsledky požárních útoků a samozřejmě výsledky ukončeného ročníku Plamene. Naši mladší se umístili na desátém místě a naši starší na devátém místě.

Na soutěž přijely pomoct, a podívat se, i další tři naše hasičky.

*