Pohárová soutěž mladých hasičů v Bernarticích

Pohárová soutěž o pohár starosty obce Bernartice se konala na místním fotbalovém hřišti. Soutěž proběhla v rámci poutě. Na místě tedy bylo i několik atrakcí, které mladí hasiči vyzkoušeli.

Začátek soutěže odstartoval v deset hodin nástupem a rozlosováním družstev. Soutěžilo se v kategoriích mladší a starší, a to na dva pokusy.

Naši mladší se snažili a jejich první pokus byl již velmi povedený a ten druhý byl ještě lepší. Díky tomu se umístili na pěkném čtvrtém místě. Oproti ostatním běželi jen v šesti. Strojníka jim dělal vedoucí MH. První pokus starších byl sice neplatný, ale druhý pokus byl časově ještě lepší a již platný. S tímto časem se umístili na pěkném čtvrtém místě. Jedná se o po dlouhé době nejlepší umístění starších v požárním útoku a jejich nejlepší zaběhnutý čas vůbec.

V rámci poutě bylo k dispozici množství zmíněných atrakcí a občerstvení. Později ještě na hřišti připravili bazén s nafukovacími koulemi, ve kterých se mohl člověk po vodní hladině kutálet.

Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*