Domů > MH Nýznerov > Pohárová soutěž dospělých v Kobylé nad Vidnavkou

Pohárová soutěž dospělých v Kobylé nad Vidnavkou

Tak jako v loňském roce jsme se s družstvem dospělých zúčastnili pohárové soutěže našeho okrsku, a to na fotbalovém hřišti v Kobylé nad Vidnavkou. Původně mělo jít o dvě pohárové soutěže v jeden den, ale vzhledem k dešti se odběhla jen jedna.

Po nástupu a rozlosování startovního pořadí jsme běželi jako pátí z mužů. Jako první odběhly jediné ženy z Vidnavy. Dále se dostavily družstva mužů z Bernartic, Černé Vody, Kobylé nad Vidnavkou, Mikulovic, Tomíkovic, Vápenné, Velkých Kunětic a Vidnavy.

Naše družstvo nastoupilo ve složení výhradně z našich členů a na koši jsme měli hasičku. Požární útok jsme dokončili s časem, který stačil jen na páté místo. Lepší místa obsadily družstva, které do Kobylé přijely z Pradědské ligy, která ten den proběhla v Bukové.

Dva z našich běželi na proudech i za Černou Vodu. Naše hasička nastoupila i za smíšené družstvo z Vápenné a ženy z Vidnavy. Na soutěži byli i tři zástupci našeho sboru jako rozhodčí.

*