Závod požárnické všestrannosti v Bělé pod Pradědem

Začalo podzimní kolo práce s mladými hasiči, a to Závodem požárnické všestrannosti v Bělé pod Pradědem, kterým byl zahájen nový ročník Plamene 2019/2020.

Po příjezdu na místo jsme se zúčastnili nástupu a následného rozlosování. V kategorii mladších běželo šest regulérních hlídek a jedna složená z náhradníků. Za starší běželo jedenáct regulérních hlídek a dvě hlídky náhradníků. Naši starší nastoupili na start s číslem pět. Na trati předvedli na jejich poměry slušný výkon. Obdrželi na této disciplíně historicky nejméně trestných bodů ze všech jejich účastí.

Pro dva z našich nejstarších mladých hasičů to byl jejich poslední ZPV. Na soutěž s námi jel i jeden náhradník, který i přesto, že byl na této soutěži poprvé, nastoupil v družstvu náhradníků. Získal tak jistě nové poznatky.

I přes pěkný výkon našeho družstva to stačilo jen na předposlední místo. Na prvním místě se umístila hlídka z Bernartic.

Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*