Domů > MH Nýznerov > Štafeta 400m CTIF v České Vsi

Štafeta 400m CTIF v České Vsi

Pokračujeme s mladými hasiči v soutěžích Plamene. Tento den konkrétně se štafetou CTIF na 400m, která proběhla na ovále za základní školou v České Vsi. Na startu jsme měli jedno družstvo starších.

Jako první proběhla porada vedoucích a rozhodčích, poté nástup a losování. Naše družstvo nastoupilo na start jako druhé. Na soutěž se dostavila čtyři družstva mladších a jedenáct družstev starších.

Po odběhnutí obou pokusů bylo z výsledků patrné, že jsou časy jednotlivých družstev velmi vyrovnané. Naši se snažili a zaběhli zatím svůj nejlepší čas v této disciplíně. Umístili se na osmém místě z jedenácti družstev. Od šestého místa je nedělila ani jedna vteřina a na první ztráceli deset vteřin.

Na soutěži jsme si zapůjčili jednu hasičku ze Zlatých Hor. Tři z našich běželi poté za Zlaté Hory.