Skorošice sobě

V sobotu jsme se zapojili do zábavného odpoledne “Skorošice sobě”. Pro děti jsme připravili dvě krátké dráhy se džberovými stříkačkami a nástřikovými terči. K prohlédnutí jsme přistavili náš Mercedes a zapojili jsme se také do prodeje občerstvení.

Celou akci zahájil po 16-té hodině starosta obce Vladimír Solodujev. Děti začaly obcházet soutěžní stanoviště a plnit úkoly. Jedním ze stanovišť byly také naše zjednodušené soutěžní dráhy s nástřikovými terči a džberovými stříkačkami. O “pohon” stříkaček se starali dva naši mladí hasiči Dominik Luca a Adam Pilíšek. Organizaci na startu obstarával další mladý hasič Tomáš Langer. Přípravu terčů zajišťovali Pavel Sala a Rudolf Hadwiger ml.

Prodej občerstvení, které tvořily bramboráky a grilované maso, měli na starost naši gastronomičtí odborníci a sice Martin Langer, Michal Niko, Marek Niko a Herbert Hadwiger.

Po skončení soutěží byla pro děti připravena pěna. Od 20:00 hrála návštěvníkům k poslechu a tanci skupina ARCONAT.

Před dvaadvacátou hodinou byla prodána poslední sousta a tak jsme se mohli po úklidu vybavení rozjet do svých domovů.

Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*